logo_21.jpg, 82kB

Mezinárodní výstava Mladá Boleslav
30.8.2008

Rozhodčí : B. Kyril, SU

Kolie dlouhosrstá
Přihlášeno :
Vystaveno :

BOB Romeo Ko-To-Ra


Psi třída mladých
V1, CAJC One More Night African Gold – 6. 5. 07 (Hokus Pokus vom Adlerwappen x Silver Dream P.S. I Love You) ch. J. Reslerová, m. O. Loský

V2 Iridescent Designed for Solreven – 31. 7. 07 (Ch. Silence is Gold des Marecages du P. x Yylie vom Belvedere) ch. De Jong Mariam, m. L. Petrášková + L. Kucková

V3 Fill Královský dar – 2. 10. 07 (Ch. Prince of Sunlight Quenchless Love x Oriana Black Vermiko) ch. + m. H. Lindauerová

V4 Dombéro from Graslic Hills – 28. 5. 07 (Alwin from Graslic Hills x Old Golden Gates Perfecta) ch. Z. Valníčková, m. P. Tylová

V Quo Vadis African Gold – 10. 10. 07 (Ch. Prince of Sunlight Quenchless Love x Here´s A Heart African Gold) ch. J. Reslerová, m. J. Gogolínová

V Clark Čin-Čin Pet – 9. 4. 07 (Sanssouci von Crottorf x Rina Krása Samoty) ch. L. Holečková, m. M. Štěpančičová

VD Sabres Blue Vlčí žleb – 30. 10. 07 (Ch. Kamelot Prince Noko Bohemia x Hornes Blue Vlčí žleb) ch. J. Matějek, m. J. Všetečková

VD Zestful With You Noko Bohemia – 18. 9. 07 (Nyitramenti Royal Gesture x Do You Love Me Noko Bohemia) ch. J. Novák, m. V. Pleslová

VD Zinger Noko Bohemia – 18. 9. 07 (Nyitramenti Royal Gesture x Do You Love Me Noko Bohemia) ch. + m. J. Novák


Psi mezitřída
V Doky from Graslic Hills – 28. 5. 07 (Alwin from Graslic Hills x Old Golden Gates Perfecta) ch. Z. Valníčková, m. m. Sochorová

V Simply the Best Silvello – 20. 4. 07 (Malouine's Singin'the Blues x Fluffy Lovely Angel Hippocampus) ch. N. Tomkowska, m. G. Kruszel

VD Aim to Please Ever After – 1. 4. 07 (Old Smokey des Beldones x Clue from Graslic hills) ch. L. Petrášková, m. L. Filounová


Psi třída otevřená
V1, CAC Fantastic Mike Moravia Galaxy – 17. 10. 06 (ICh. Rosegarden Brawling Bryan x Beatris Gold Moravia Galaxy) ch. + m. L. Eliášová

neposouzen Dreamer Karino Bohemia – 14. 1. 06 (Ashley Noko Bohemia x Iris z Beskydských pastvin) ch. K. Janýška, m. Z. Janýšková


Psi třída šampionů  
V1, CAC, CACIB, BOB Romeo Ko-To-Ra – 17. 3. 02 (Ch. Neneland Midnight Contrast x Ch. Zambia Black Scot) ch. + m. L. Zboralska

V2, resCAC, resCACIB Early Sunshine Hirundo – 5. 4. 05 (ICh. Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Dreaming Dove Hirundo) ch. Z. Němečková, m. PhDr. M. Pešátová

V3 Ch. Prince of Sunlight Quenchless Love – 15. 6. 05 (Ch. Amalie Mild Winter x Ch. Prince of Sunlight Black Hurrican) ch. J. Szalczinger, m. L. Petrášková + J. Szalczinger

V4 ICh. Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia – 27. 3. 03 (Bewilder Boomerang of Kassiopea x Elfi vom Traumland) ch. I. Eggert, m. E. Náhlovská


Psi třída veteránů
V1 Erin Krásná Louka, IntCh, CZ-SK-PLCh - 12.9.1999 (Ingledene Power of Love, GBCh x Kiss of Roses Alkami, CZJCh) ch. + m. Ouředníková Michaela


Feny třída dorostu
VN1 Disenchanted Lullabye De La Chapel – 9. 3. 08 (Velours Noir du Clos de Montamer x Absolutely Fabulous de Chemin des R) ch. V. Karcz, m. G. Kruszel

VN2 Blind Date Ever After – 1. 12. 07 (Prince of Sunlight Quenchless Love x Clue from Graslic hills) ch. L. Petrášková, m. L. Dobrovodská

N Lada Princes Modrý Iris – 20. 1. 08 (Dream of Fluffy Lohrien x Anabell Besednický vrh) ch. M.Kratochvílová, m. M. Nátr

N Lara Crowt Modrý Iris – 20. 1. 08 (Dream of Fluffy Lohrien x Anabell Besednický vrh) ch. M.Kratochvílová, m. S. Podzimková


Feny třída mladých
V1, CAJC New Face African Gold – 27. 3. 07 (Frosty Ice of African Gold x Tisha´s Black Minx von Old Tom) ch. J. Reslerová, m. L. Dušková

V2 Of Course African Gold - 6.5.2007 (Hokus-Pokus vom Adlerwappen, IntCh, VDHCh, DtJCh x Silver Dream P.S. I Love You, CZ-SKCh) ch. J.Reslerová, m. M.Pešátová

V3 Jenifer Krásná louka - 25.9.07 (ICh.Erin Krásná louka x JCh.Icecream Krásná louka) ch. M.Ouředníková, m. J.Gogolínová

VD Corina Čin-Čin Pet – 9. 4. 07 (Sanssouci von Crottorf x Rina Krása Samoty) ch. L. Holečková, m. M. Štěpančičová

VD Carol z Mlýnského úvozu - 13.8.2007 (Bentley z Preintensteinu x Amber Girl Leawrey) ch. Vainarová Zuzana, m. Chrastná Eva


Feny mezitřída
V1, CAC Evanescent Love Leawrey - 7.12.2006 (Aaronwell Antique Gold at Brilyn, GBCh x Blessed Jane Leawrey) ch. + m. Kucková Libuše

V2, resCAC No Limits African Gold – 27. 3. 07 (Frosty Ice African Gold a Tisha´s Black Minx vom Old Tom) ch. J. Reslerová, PhDr. M. Pešátová

V3 Wonderful Dream Windie of Kassiopea – 10. 12. 06 (Roysta´s Earth Wind N Fire x Kaum zu Glauben Kimme of Kassiopea) ch. I. Eggert, m. E. Náhlovská

V4 Over the Top African Gold - 6.5.07(Hokus Pokus vom Adlerwappen x Silver Dream P.S. I Love You) ch. J.Reslerová, m. J.Reslerová + K.Gajdoštíková, MUDr.

V Axa Queen of Garden - 9.5.07 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Cilka ze Staříčského statku) ch. E.Nováková, m. I.Jelínková


Feny třída otevřená
V1, CAC, resCACIB Tisha`s Black Minx vom Old Tom – 5. 3. 2005 ( ICh. Malouine´s Singin the Blues x Caledoniam Utopic Utisha) ch. J. Vogt, m. J . Reslerová + H. Šebestová

V2 Daira Karino Bohemia – 14. 6. 06 (Ashley Noko Bohemia x Iris z Beskydských pastvin) ch. K. Janýška, m. L. Dostálová


Feny třída šampionů
V1, CAC, CACIB Ch. Silver Dream Californian Blue - 29.11.2005 (Silver Dream Black Ticket to Ride x Silver Dream One and Only) ch. Papp Judit, H, m. G.Kruszel/N.Tomkowska

V2, resCAC Beata Královský dar, CZCh - 17.11.2003 (Erin Krásná Louka, IntCh, CZ-SK-PLCh x Lovesong Danilo Alkami) ch. + m. Lindaurová Helena


Feny třída veteránů
V1 Iris z Beskydských pastvin – 11. 4. 00 (Victory Gold Zlatý lotos x Halina z Beskydských pastvin) ch. L. Knyblová, m. K. Janýška



Rozhodčí : B. Kyril, SU

Kolie krátkosrstá
Přihlášeno :
Vystaveno :

BOB Grace von dem Eisvogel



Psi třída mladých
V1, CAJC Pinnehillside's Hot Shot – 7.7.07 (Honey Melon Galliano Mist x Pinnehillside's Twist Again) ch. E.Steinberg, m. S.Havlíčková

V2 Anthony z Tau’ri – 16.6.07 (Day Dream Krásná louka x Čarodějka Nirreterrit) ch. D.Zimová, m. L.Mertová

V3 Black Odie z Roztockého zámku – 5.10.07 (Natalain Nightfall x Ellen Krásná louka) ch. M.Bajerová, m. A.Polehňáková

V Alex Golden Dream Flying Ear – 11.7.07 (Day Dream Krásná louka x Čert Ví Proč Nirreterrit) ch. I.Horská, m. P. Čapková

V Baden Baden Bila Kaífa - 27.9.2007 (Rowvale River Rider x Sandcastle´s Swing n´Smile) ch. Bc. Ungerová Dita, m. Borošová Hana


Psi třída otevřená
V1, CAC Faro Krásná louka – 21. 11. 04 (ICh. Enrico v. Ihlpol x ICh. Beauty Krásná louka) ch. M. Ouředníková, m. Jan Bílek


Feny třída štěňat
VN1 Flying Heartbreakers Famous Blue Rose - 25.4.2008 (Turella´s Winston x Bluebell del Castelgavone) ch. Paulus Monique, L, m. Velková Tereza


Feny třída mladých
V1, CAJC Icy Krásná louka - 6.6.07 (Cake Krásná louka x Beauty Krásná louka) ch. M. Ouředníková, m. T. a L. Hillebrantovi

V2 Flying Heartbreakers Elisa Doolittle – 19.6.07 (Moon Walker from Misstoff x Beautifull Baroness Victoria of Flying Heartbreakers) ch. M. Paulus, m. P. Kůsová

V3 Aura z Tau’ri – 16.6.07 (Day Dream Krásná louka x Čarodějka Nirreterrit) ch. D.Zimová, m. D.Zimová


Feny třída střední
V1, CAC Anabela of Bohemia Balada – 6. 1. 07 (Be My Lord „Nelson“ of Flying Heartbreakers x Gaya Krásná Louka) ch. S. Havlíčková, m. L. Ajmová

V2, resCAC Artemis of Bohemia Balada – 6. 1. 07 (Be My Lord „Nelson“ of Flying Heartbreakers x Gaya Krásná Louka) ch. S. Havlíčková, m. Š. Tvrdá


Feny třída otevřená
V1, CAC, CACIB, BOB, postup mezi nejlepších 6 v FCI I skupině Grace von dem Eisvogel – 17. 7. 06 (Honey Melon Hartley Henry x Turella's Moonflower) ch. K. von Stüzner, m. S. Havlíčková

V2, resCAC Corpus Delicti Nirreterrit - 24.12.2004 (Jack Mack´s Difyr de Dannan, DtCh, DtJCh x Born To Dream Alkami, CZCh, CZJCh) ch. Šusterová Zuzana, m. Boháčová Magda

V3 Ellen Krásná Louka – 7. 4. 04 (Being a Dream Alkami x ICh. Celine v. Ihlpol) ch. M. Ouředníková, m. M. Bajerová


Feny třída šampionů
V1, CAC, resCACIB Honey Krásná Louka – 5.3.2006 (OneWay's Miraculix x Beauty Krásná louka), ch. a m. M. Ouředníková


Feny třída veteránů
V1, Nejlepší veterán Celine vom Ihlpol – 5.10.1998 (Hassan vom Ihlpol x Scandyline Cinja my Dream), ch. I. Harth m. M. Ouředníková



Rozhodčí : Ing. Leoš Jančík, CZ

Šeltie

BOB Devil Chancy Remus


Psi třída mladých
V1, CAJC, BOB Devil Chancy Remus – 1. 3. 07 (Ch. Milesend Broomhouse Antique Gold x Chancy Choice z Ďáblovy studánky) ch.+ m. E. Vávrová


Psi mezitřída
V1, CAC, resCACIB Käpäläkoplan Moonstone - 9.5.2007 (Moorwood Carribean Blue Lover x Sunsweet Din up Girl), ch. K. Haapsaari, m. Z. Heřmanová

V2, res. CAC Käpälakoplan Phantom - 10.4.2007 (Logan Isle Time To Dream x Carmylie Blue Mist at Kapalakopla) ch. Haapsaari Kitta, FIN, m. Tučková Dana


Psi třída otevřená
V1, CAC, CACIB Domino z Heřmanova dvora - 1.12.2006 (Moorwood Caribean Night Trophy, IntCh,PLJCh x Doris ze Zlaté hvězdy) ch. Heřman Miloš, m. Tučková Dana

V2, resCAC Moorwood Orange Craftsman - 10.4.2002 (Hillacre Hot Of The Press x ICh. Moorwood Orange Bonnet), ch. B. Svarstad, m. J. Eichhorst

V3 Candy Gold Chancy Remus - 14.3.2006 (Marvotholl Iskander x Chancy Choice z Ďáblovy studánky), ch. E. Vávrová, m. Vodičková M.


Psi třída vítězů
V1, CAC Jack Sparrow ze Zlaté hvězdy - 14.6.2006 (Grandgables Dressed to Impress x Nancy Nymph ze Shetlandů) ch. + m. Tučková Dana


Feny třída štěňat
VN1 Pampeliška z Karlova hrádku - 17.4.2008 (Zirl Black Vlčí žleb x Alka z Trmických polí) ch. Musílková Ivana, m. Nováková Alena


Feny třída mladých
V1, CAJC Angie Tudor Anděl snů - 18.9.2007 (Cresteak Tudor Crown at Wendisle x Yassi-Black ze Shetlandů), ch. + m.V. Koch

V2 Devil´s Duty z Ďáblovy studánky - 30.8.2007 (Mystic Moonlight Black Martini Bianco x Josephine z Ďáblovy studánky, CZJCh) ch. Svobodová Mlada, m. Tothová Kateřina


Feny mezitřída
V1, CAC, resCACIB Madlenka z Karlova hrádku - 11.11.2006 (Dux z Vesničky u hranic, CZCh, CZJCh x Alka z Trmických polí) ch. Musílková Ivana, m. Nováková Alena

VD2 Naomi ze Zlaté hvězdy - 16.3.07 (Harry ze Zlaté hvězdy x Nancy Nymph ze Shetlandů) ch. + m. D.Tučková


Feny třída otevřená
V1, CAC, CACIB Zathee Sněžný tygr - 7.11.06 (Marvitholl Iskander x Cascade z Ďáblovy studánky) ch. Š.Dreslerová, m. B.Hronová

VD2 Charlota Gold ze Sedlmajerovy vily - 4.12.00 (JCh.Kerry Kim z Ďáblovy studánky x Hendy Gold z Černé hlásky) ch. P.Sedlmajerová, m. J.Matějková

VD3 Yassi Black ze Shetlandů - 21.3.2006 (Magic-Black Fatranský sen x Charlotta ze Shetlandů), ch. H. Kalubcová, m. V. Koch


Feny třída šampionů
V1 Dollores z Heřmanova dvora - 1.12.2006 (Moorwood Caribean Night Trophy, IntCh,PLJCh x Doris ze Zlaté hvězdy) ch. + m. Heřmanová Zdeňka

V2 Amálka od Kamenité říčky - 27.1.05 (Supertramp ze Shetlandů x Annel z Lánských lesů) ch. J.Hnídková, m. J.Hnídková + M.Rubeš